Oznámení vedení FK
Příměstské tábory 2019 
Úrazové pojištění členů klubu 
 
Nejnovější články
Změna termínu utkání A mužstva mužů 
Přípravky - rozpis turnajů 4. části - ZMĚNA! 
Stojí to za to... 
všechny články
Příští zápasy
"A" mužstvo
Řetězárna - FK Hlubočky
26.05.2019 15:00
"B" mužstvo
Nová Hradečná - FK Hlubočky "B"
26.05.2019 16:30
 
Poslední zápasy
"A" mužstvo
FK Hlubočky - Chválkovice
1:3
18.05.2019
"B" mužstvo
FK Hlubočky "B" - Chválkovice "B"
6:3
19.05.2019
 

Finále Zimní ligy mladších žáků

V sobotu 1. prosince se uskutečnil již 18. ročník turnaje mladších žáků „O pohár předsedy OFS Olomouc“.

Tento turnaj je zároveň finálovým turnajem Zimní ligy mladších žáků.

Turnaje se zúčastnila dvě družstva z ObFZ Nitra, čtyři vítězové skupin podzimní části okresní soutěže a dvě nejúspěšnější družstva z kvalifikace ze 17.11.

Naši borci předváděli po celou dobu turnaje kvalitní výkony, kdy skupinu vyhráli bez ztráty bodu. V semifinále se utkali s týmem z Horky, kde nakonec zvítězili po penaltovém rozstřelu a ve finále se utkali s týmem z Velkého Týnce. Finále mělo vysoké tempo, hra se přelévala ze strany na stranu stejně tak jako skóre. O vítězi turnaje rozhodla poslední pětiminutovka, kdy našim borcům docházeli síly a kluci z Týnce toho využili a dali nám dvě branky.


Výsledky a tabulky základních skupin:

 

18. ročník – ŽML – sk. A

Hor

OMK

Sla

Zál

skóre

B

P

1

Horka/Chomoutov

 

7:5

2:2

1:5

10:12

4

2

2

1. OMK Šternberk

5:7

 

7:3

2:5

14:15

3

3

3

FK Slavonín „B“

2:2

3:7

 

2:5

7:14

1

4

4

TJ Velké Záľužie (SR)

5:1

5:2

5:2

 

15:5

9

1


 

18. ročník – ŽML – sk. B

Lit

Týn

Hlu

Cab

skóre

B

P

1

Tatran Litovel

 

0:4

0:1

0:3

0:8

0

4

2

Sokol Velký Týnec „B“

4:0

 

0:2

4:2

8:4

6

2

3

FK Hlubočky

1:0

2:0

 

6:1

9:1

9

1

4

TJ Cabaj-Čápor (SR)

3:0

2:4

1:6

 

6:10

3

3

 


Výsledky zápasů o umístění:

12:15   A3 – B4 ………OMK - Litovel………………………..                  2:3

12:36   A4 – B3 ………Slavonín „B“ – Cabaj-Čápor…………              1:0

13:57   A1 – B2 ………Velké Zál’užie – Velký Týnec „B“……             1:5

13:18   A2 – B1 ………Horka/Chomoutov – Hlubočky………              1:2 (na penalty)

13:39   o 7. místo …….OMK - Cabaj-Čápor ……………….…              8:4

14:00   o 5. místo …… Litovel - Slavonín „B“ …………………           3:2

14:21   o 3. místo …… Velké Zál’užie - Horka/Chomoutov ..…           4:2

14:42   o 1. místo …… Velký Týnec „B“ – Hlubočky..…………           4:2

 

Konečné pořadí turnaje:

  1. Sokol Velký Týnec „B“

  2. FK Hlubočky

  3. TJ Velké Zál’užie (SR)

  4. Horka/Chomoutov

  5. Tatran Litovel

  6. FK Slavonín „B“

  7. OMK Šternberk

  8. TJ Cabaj-Čápor (SR)

Publikováno: 04.12.2018 | Autor: Ambi

Aktuální tabulka "A" mužstva
    Záp. Body
1. Bohuňovice 22 63
2. Chválkovice 22 51
3. Konice 22 50
4. Hlubočky 22 43
5. Bohdíkov 22 39
6. Maletín 22 35
7. Rapotín 22 35
8. Bělkovice 22 29
9. Řetězárna 22 29
10. Paseka 22 27
11. Haňovice 22 20
12. Troubelice 22 19
13. Náměšť na Hané 22 18
14. Leština 22 4