FK Hlubočky "B" - Nová Hradečná
1:2
14.10.2018

FK Hlubočky "A" - Sokol Slavonín 2:0 (1:0)

V sobotu 11.11.2006 čekalo naše "A"mužstvo další velice těžké utkání. Tentokrát k nám zavítalo vedoucí mužstvo tabulky Sokol Slavonín. Po minulén týdnu, kdy bylo odloženo utkání se Sokolem Lutín bylo tentokrát místní hřiště způsobilé a zápas se mohl uskutečnit. Po úvodním tlaku domácích, ze kterého bohužel nevzešel první gól utkání začali kousat i hosté. Brankář domácích Závodník nejdříve zlikvidoval těžkou střelu z blízka a následně rovněž také samostatný nájezd hostujících útočníků. Prvního gólu se diváci dočkali až těsně před poločasem. Domácí rozehráli povedenou akci již od obránců, přišel dlouhý nákop a prodloužení míče Frýdkem na rozběhnutého Pavla Kryla, který chladnokrevně uklidil míč do sítě. Po přestávce se hra domácích ještě zlepšila. Bylo k vidění mnoho krásných akcí, které ovšem často končili pouze v náručí hostujícího brankáře, nebo mimo branku. Hosté hrozili především ze standartních situací a rohových kopů. Ovšem výborného gólmana Závodníka nepřekonali. V 70. minutě se po standartní situaci domácích míč ve vápně odrazil k volnému Krylovi, který opět překonal hostujícího gólmana a stanovil tak konečný výsledek utkání na 2:0.

Publikováno: 12.11.2006 | Autor: Bednařík